На ці заходи у 2011-му передбачено 9 млн 174 тис. грн. Наразі заплановані роботи виконано Донецькою залізницею, на інших, за повідомленнями з місць, роботи буде завершено до кінця п. р.

Так, із 68 будинків та 14 кімнат відпочинку локомотивних бригад повністю приведено до сучасного рівня 48 будинків та 10 кімнат. Для повного виконання Програми до кінця року має бути проведено ремонтні роботи у будинках та кімнатах відпочинку на станціях Львів, Чернівці, Здолбунів (Львівська залізниця), Вапнярка, Каховка (Одеська), Комиш-Зоря, Чаплине, Дніпропетровськ (Придніпровська), Харків, Кременчук, Лозова, Гребінка, Куп’янськ (Південна), Козятин, Миронівка, Жмеринка, Могилів-Подільський, Коростень, Дарниця, Конотоп, Ворожба, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський (Південно-Західна). Будинок відпочинку локомотивних бригад на станції Запоріжжя ІІ керівництво Придніпровської залізниці планує передати в підпорядкування служби приміських пасажирських перевезень.

У першому півріччі п. р. залізницями витрачено близько 1 млн 545 тис. грн., що становить 16,9 % суми, передбаченої на 2011-й.

Начальник Главку Укрзалізниці Ю.БІЛОУС запевнив, що здійснюється постійний контроль за термінами виконання робіт.

 

Володимир ДОРОШЕНКО, головний технічний інспектор праці Ради профспілки