За ініціативи дорпрофсожу Придніпровської магістралі наші територіальні, об’єднані й первинні організації провели 215 різноманітних заходів, охопивши понад 18 тис. спілчанок, під час яких було урочисто вручено нагороди та інше заохочення, нові профспілкові квитки – електронні.


Тож майже у кожному виробничому підрозділі було проведено зустрічі із працівницями, на яких обговорювалися питання виконання зобов’язань за колективними договорами. Адміністрація та профкоми доповідали про свою діяльність щодо організації праці жінок, дотримання відповідного трудового законодавства, у тому числі в частині оплати праці та створення безпечних і нешкідливих умов на виробництві, усунення недоліків.


Традиційно у деяких колективах відбулися святкові концерти аматорських самодіяльних артистів, профкоми інших подарували жінкам квитки на театральні вистави. А, приміром, у первинці експлуатаційного вагонного депо Батуринське всіх запросили на дитячу виставку конкурсних робіт «Подарунок мамі своїми руками», для спілчан оборотного депо Нікополь організували спортивне змагання з боулінгу.


Кращих профактивісток первинок, підпорядкованих дорпрофсожу, також запросили на святкову зустріч. Заступник голови дорожньої профорганізації А.Лейко тепло привітав колежанок. Про кожну із присутніх жінок була розповідь про досягнення у роботі, особисті творчі натхнення та сімейні традиції.


Близько 20 профактивісток нагороджені Почесною грамотою дорпрофсожу із грошовим заохоченням. І звичайно ж, всіх гостей пригостили солодощами.


Прес-центр дорпрофсожу Придніпровської залізниці

«Традиционно при поддержке Запорожского теркома профсоюза в актовом зале дирекции прошел праздничный концерт. Артисты академического областного украинского музыкально-драматического театра подарили зрителям прекрасное настроение. Также были вручены грамоты и благодарности железнодорожницам», – поделился специалист по оргмассовой и социально-бытовой работе Запорожского теркома профсоюза Андрей ХИЖНИЙ.


«У Смородинській дистанції колії регіональної філії «Південна залізниця» трудяться 75 жінок. До 8 березня адміністрація та профком привітали всіх працівниць. На додачу до квітів і подарунків вони отримали чудові музичні номери від колективів районного будинку культури», – розповіла голова первинки Лілія СУГАК. Її колега Наталія СУЩЕНКО також повідомила: «Адміністрація і профком Сумської дистанції колії привітали жінок чудовим концертом за участю обласної філармонії, та прекрасними подарунками». «Святковий настрій працівницям моторвагонного депо Люботин подарував колектив юних артистів міського будинку творчості. Весняні пісні, танці, поезія, квіти та сувеніри – все це додавало радісних емоцій», – поділилася враженнями голова первинки Нінель КУХАРЧИК.


«В Олександрійській дистанції колії пройшли змагання на кращу жіночу команду щодо винахідливості, кмітливості, гумору та ерудиції. Чоловіки в цей день взяли на себе турботи за проведення урочистостей, приготування смачних страв, подбали про сюрпризи й подарунки», – розповіла інженер, голова первинки Ірина КВАНТАЛІАНІ.


Отримали також листа від голови первинки вагонного депо Каховка регіональної філії «Одеська залізниця» Олега ВІННИКА: «На святковий захід зібралися працівниці та жінки-пенсіонерки, запросили також робітниць їдальні та медпункту. Після святкових зборів відбувся концерт, організований профкомом. Дітлахи з будинку культури залізничників та підшефної школи порадували глядачів своїми талантами. Профактивісток нагороджено грамотами та преміями».


«Жінок-пенсіонерок локомотивного депо Сновськ регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вшанувала рада ветеранів, а працівниць на урочистих зборах привітали керівництво і профком, вручивши їм матеріальні заохочення. На пам’ять усім залишиться святкове фото», – написала секретар, член профкому первинки Анна ПОЛЮШКО.