У розпорядженні вказано:
«Керівництвом Укрзалізниці постійно приділяється увага вдосконаленню технологічних процесів виробництва, підвищенню продуктивності праці та ефективності роботи галузі. Об’єктивно, що такі заходи супроводжуються змінами в організації виробництва і праці, перерозподілом робочих місць, приведенням чисельності працюючих до обсягів перевезень та наданням інших транспортних послуг.
За таких умов позиція керівництва Укрзалізниці щодо збереження кадрового потенціалу та недопущення звільнення працівників з підстав скорочення чисельності або штату залишається незмінною та принциповою.
Для реалізації зазначеної політики залізниці повинні чітко та в повному обсязі проводити заходи, спрямовані на безумовне виконання умов Галузевої угоди та колективних договорів у частині забезпечення зайнятості працівників, у тому числі шляхом перенавчання персоналу та оволодіння новими професіями.
З метою недопущення виникнення соціальної напруги в трудових колективах під час проведення змін в організації виробництва і праці всім причетним необхідно забезпечити належну роз’яснювальну роботу та більш тісну співпрацю з профспілками», – підкреслив Генеральний директор Укрзалізниці.
Борис Остапюк
також попередив про персональну відповідальність за безумовне та належне виконання цієї вказівки.
Відділ інформації Ради профспілки