Завод має добрі виробничі показники: у 2014-му випущено з ремонту 2041 вагон, що на 10,7 % більше ніж у попередньому році, побудовано 50 піввагонів для власного використання. При цьому потужності заводу дозволяють виконувати значно більші обсяги роботи.

Середньомісячна заробітна плата у 2014 році становила 5310 грн., що на 27,3 % більше ніж на залізницях України. Структура фонду оплати праці на 50,7 % складається з основної зарплати, 42,7 % – додаткової, 6,6 % становлять інші заохочувальні та компенсаційні виплати. Середній відсоток премії за результатами господарської діяльності заводу становив 40,8 %. У 2015 році за січень та лютий премію виробничому та допоміжному персоналу виплачено у розмірі 100 %. Для інженерно-технічного персоналу премія становила у січні – 20 %, у лютому – 40 %. Щорічно виплачується матеріальна допомога на оздоровлення, встановлено надбавки – за професійну майстерність, високі досягнення у праці, почесні звання.

Загалом, значна кількість норм і гарантій колдоговору заводу перевищує норми Галузевої угоди. Виграють від цього і працівники ремонтних вагонних депо (Красноармійськ і Ясинувата Донецької залізниці, Батуринська – Придніпровської), які згідно з планом реорганізації заплановано включити до складу майбутньої Центральної вагонної компанії, що створюється на базі ДВРЗ. Як свідчить порівняння, колдоговір заводу має більше вагомих і значних пільг та компенсацій.

Президія Ради профспілки рекомендувала адміністрації та профорганізації заводу продовжити роботу, спрямовану на забезпечення ефективного захисту соціально-економічних інтересів працівників підприємства.

Світлана АНІСІМОВА, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки