За результатами роботи правового інспектора праці Ради профспілки на Південно-Західній залізниці (Конотопський регіон) Володимира Концедала у першому півріччі 2014 року скасовано накази про притягнення до дисциплінарної відповідальності 11 працівників Конотопської дирекції залізничних перевезень, яким повернуто 3,8 тис. грн. невиплаченої виробничої премії. Після перерахунку стажу роботи, що дає право на отримання надбавки за вислугу років, працівнику вагонного експлуатаційно-ремонтного депо Конотоп виплачено 3,9 тис. грн. Оплачено невикористані дні щорічної відпустки при звільненні трьох працівників дирекції на суму 892 грн.
109 залізничникам оплачено час прямування до місця робіт і в зворотному напрямку на загальну суму 32 тис. грн. Чотирьом працівникам Конотопської дистанції сигналізації і зв’язку доплачено 1,3 тис. грн. за роботу у вечірній та нічний часи.
За роботу у шкідливих умовах 124 працівникам доплачено понад 24 тис. грн., двом – 2,6 тис. грн. за суміщення професій, поінформував прес-центр Конотопського теркому профспілки.

По настоянию профкома Хутор-Михайловской дистанции пути Юго-Западной магистрали трем работникам учтена и оплачена работа в ночное и вечернее время на сумму 432 грн. В 2013-м и нынешнем году существенно уменьшилось количество жалоб в профком от путейцев по поводу компенсации за работу в выходные и праздничные дни: в этом вопросе наведен порядок, сообщила председатель профорганизации Марина Демченко.