На мітингу виступили перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Вадим Кукса.
На засіданні Комітету знову розглядалися антипрофспілковий  законопроєкт № 2681 – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних профспілок)» та інші законодавчі зміни, спрямовані на погіршення соціально-економічного захисту працівників.
Голова ФПТУ та профспілки Вадим Бубняк і керівники Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні категорично висловилися проти внесення цих законопроєктів до сесійної зали Верховної Ради.

Однак, за результатами бурхливого обговорення, надія на те, що вагомі аргументи, якими оперувала профспілкова сторона та окремі народні депутати, буде взято до відома всіма членами парламентського Комітету, згасла, коли монобільшість одноголосно підтримала антисоціальний законопроєкт 2681. Ним порушуються основні принципи діяльності профспілок – як інституцій громадянського суспільства – їх незалежність, самоврядність і невтручання держави в їх діяльність, що є загальновизнаними нормами національного та міжнародного законодавства, а також – беззаперечною умовою функціонування системи соціального партнерства.

Тому керівництво СПО всеукраїнських профоб’єднань мобілізує сили для подальшої боротьби і за трудові права працівників, і за збереження профспілкового руху в Україні.

Репортаж з акції – на YouTube-каналі  профспілки.