Першими презентацію нового проекту вчора, 12 серпня, побачили працівники Управління статистики Укрзалізниці. Про його особливості і переваги розповів завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк.


Нагадаємо, що спілчани – учасники дисконтної програми профспілки отримали можливість на пільгових умовах користуватися послугами, які надає ЦСП. Зокрема, за єдиним номером гарячої лінії 0-800-210-390, дзвінки на який безкоштовні з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України, можна отримати юридичну консультацію, допомогу в дорозі, зв’язатися з правовим або технічним інспекторами Ради профспілки на залізницях у своєму регіоні або викликати адвоката. Плата за участь у програмі для наших спілчан – ексклюзивна і становить 28 грн. на рік з особи. Підключитися до програми можна через профком або особисто, обов’язковою умовою є участь у дисконтній програмі профспілки.


О.Гнатюк відповів на запитання учасників зустрічі щодо проекту «Контакт-центр» та інших соціальних проектів профспілки, а також поділився планами профспілки щодо інноваційного розвитку.


Ця зустріч поклала початок кампанії на підтримку соціальних проектів профспілки у трудових колективах. Якщо ви та ваші колеги бажаєте більше дізнатися про профспілковий «Контакт-центр», звертайтеся до профкомів.


Відділ інформації Ради профспілки