У відповідності до постанови президії Ради профспілки від 21 травня 2013 року «Про організацію та проведення відеоконференцій профспілки»:
– спроектовано архітектуру програмно-технічного комплексу, змодельовано навантаження у мережі під час проведення відеоконференцій із використанням підключень до внутрішньої (на основі бездротового зв’язку) та зовнішньої (на основі інтернет-каналу) мереж, визначено комплектність, технічні характеристики комп’ютера-сервера, комунікаційного обладнання для побудови внутрішньої бездротової мережі та обладнано серверну кімнату необхідним устаткуванням;
– встановлено та налаштовано програмне забезпечення для ведення відеоконференцій на сервері;
– проведено цикл тестових відеоконференцій, на яких виявлено основні комунікаційні похибки, та проводиться робота з їх усунення.

Президія Ради профспілки на засіданні 18 вересня п. р. затвердила графік проведення відеоконференцій у тестовому режімі, тимчасовий регламент організації відеоконференції, інструкцію авторизованого користувача відео-конференції.
Головам дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій запропоновано призначити відповідальних осіб за експлуатацію системи відеоконференцій, а фахівцям Ради профспілки – підготувати інструкції адміністратора відеоконференції та із сертифікації технічних засобів абонентів відеоконференції; забезпечити внесення контактних даних відповідальних осіб до бази даних системи відеоконференцій профспілки та навчання осіб, які будуть адмініструвати відеоконференції; розмістити усі матеріали, які регламентують роботу системи відеоконференцій на офіційному веб-сайті профспілки в розділі «Напрямки діяльності/Інформаційна робота/Відеоконференції».

ДО ТЕМИ

У жовтні Рада профспілки планує провести засідання всіх професійних секцій, і ці заходи транслюватимуться у форматі  відеоконференції, до участі у якої запрошено голів первинок і молодіжних рад, які не є членами даних професійних секцій Ради профспілки.


Відділ інформації Ради профспілки