Про попередні підсумки тривалої дискусії з цього приводу доповідав перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак. Адже, як повідомлялось, комісія з питань організаційно-масової та інформаційної роботи 6 вересня уважно розглянула проект змін і доповнень до Статуту профспілки з урахуванням пропозицій, висловлених під час обговорення та надісланих напередодні від профорганізацій. Тож узагальнені матеріали для подальшого обговорення і було надано членам президії.

 
Найбільш жваво точилась дискусія щодо теми назви профспілки, адже пропонувалось таке перейменування: «Профспілка залізничників України». Аргументація стосувалась різних аспектів, зокрема правового, історичного, прагматичного тощо. Акцентувалась увага і на тому, що не назвою, а змістом визначається ефективність профспілкової роботи. Проте більшістю голосів члени президії висловились за нову назву. Тож все вирішуватиметься на засіданні Ради профспілки, а вже остаточно – на майбутньому з’їзді наприкінці року.


Це стосується, до речі, й інших принципових змін і доповнень до Статуту, з приводу чого президією також ухвалено узгоджене рішення.
    
На засіданні прийнято низку постанов з інших питань порядку денного.
Так, ухвалено рішення про участь всіх організаційних ланок профспілки у заходах з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, який традиційно відзначається 7 жовтня, та у Тижні МФТ під гаслом «Головне – безпека!», що відбуватиметься 3–7 жовтня. До речі, цьогоріч Тиждень єдиних дій залізничників під егідою Міжнародної федерації транспортників – ювілейний, адже проводитиметься вже вдвадцяте. Це нагода проаналізувати важливі процеси, що впливають на працівників залізниць, і поставити проблемні питання перед адміністраціями всіх рівнів. Слід також постійно доводити спілчанам важливість їхньої приналежності до галузевої профспілки, зазначено в постанові.


Дорожнім, територіальним, об’єднаним комітетам, профкомам первинок рекомендовано розробити заходи щодо участі в солідарних профспілкових акціях.

Розглянуто також хід виконання попередньої постанови президії від 24 липня 2014 року «Про стан охорони праці у механізованих дистанціях навантажувально-розвантажувальних робіт залізниць України».


Відзначено, зокрема, що в господарстві постійно проводиться робота, направлена на створення здорових та безпечних умов праці, і, до речі, за вісім  місяців 2016-го не допущено випадків виробничого травматизму, адже зусилля зосереджено на його профілактиці.


У повному обсязі виконано «Програму поліпшення стану санітарно-побутових приміщень і підвищення якості побутового обслуговування працівників на виробництві механізованих дистанцій навантажувально-розвантажувальних робіт залізниць України на 2014-2015 роки».


У колективні договори Полтавської, Жмеринської, Львівської механізованих дистанцій навантажувально-розвантажувальних робіт внесено додатки з переліками професій і посад працівників, яким безоплатно понад установлені норми видається спецодяг, спецвзуття, мило, та на роботах зі шкідливими умовами праці – молоко або рівноцінні харчові продукти.

         
Розділи охорони праці колективних договорів Запорізької, Львівської, Жмеринської механізованих дистанцій  доповнено зобов’язаннями адміністрації на проведення атестації робочих місць за умовами праці з виділенням необхідних коштів на її фінансування; своєчасне очищення, прання, спецодягу та спецвзуття.


У Львівській дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт відповідно до атестації робочих місць за умовами праці працівникам проведено доплату у розмірі 4 % за  січень-лютий  2011–2012 років  за роботу у важких і шкідливих умовах праці, а водіям автотранспортних засобів, у т. ч. спеціального від 3 т. і вище, надаються 3 дні додаткової відпустки за особливий характер праці.


В Одеській механізованій дистанції внесено в колективний договір перелік працівників, які виконують роботи на електронно-обчислювальних машинах, облаштовано кімнату приймання їжі, виконано ремонт будівлі дільниці, проведено ремонт водопроводу в побутових приміщеннях водіїв, відремонтовано  покрівлю гаража і допоміжних приміщень на вантажному пункті ст. Черкаси.


З метою покращення ситуації президія запропонувала керівництву Департаменту комерційної роботи ПАТ «Укрзалізниця» і начальникам регіональних філій звернути увагу в подальшому на своєчасне і в повному обсязі надання працівникам відповідно до колективних договорів належних пільг і компенсацій за роботу із важкими і шкідливими умовами праці.


Дорожнім, територіальним, об’єднаним комітетам, профкомам первинок рекомендовано встановити постійний контроль за своєчасним і в повному обсязі забезпеченням працівників для роботи в осінньо-зимовий період 2016–2017 років спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту, наданням працівникам пільг і компенсацій за роботу у  важких і шкідливих умовах праці.


Відділ інформації Ради профспілки