Перший заступник Голови профспілки М.Сінчак ознайомив присутніх з актуальними проблемами роботи профорганів, зокрема, повідомив про відповідь Мінтрансзв’язку на Звернення профспілки до Прем’єр-міністра М.Азарова.
Виступили перед членами секцій і фахівці Ради профспілки. Правовий інспектор праці М.Бєльченко детально зупинився на особливостях організації режиму праці і відпочинку змінних працівників районів контактної мережі та електропостачання, порушив питання обліку й оплати робочого часу, відповідальності керівників за порушення трудового законодавства. Завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав консультації щодо організації і проведення ефективної звітно-виборчої кампанії.
Члени профсекції працівників господарства інформаційних технологій обговорювали з начальником планово-економічного відділу відповідного Главку В.Сабат стан реалізації попередніх рішень секції, питання усунення надурочних годин роботи, дотримання режиму праці та відпочинку, чергування вдома, організацію та оплату праці при виникненні перебоїв у роботі тощо. Учасники засідання запропонували Главку: розширити перелік посад працівників господарства, режим роботи яких пов’язаний із ненормованим робочим часом; розробити і погодити інструкцію з оперативного чергування (вдома) для фахівців інформаційно-обчислювальних центрів.
У засіданні профсекції працівників електрифікації та електропостачання взяв участь перший заступник начальника Головного управління С.Карпенко. Учасниками порушувалися питання: приведення до розрахункової чисельності штату структурних підрозділів господарства; посилення контролю за обліком і оплатою надурочної роботи і роботи у вихідний день; скасування режиму неповного робочого часу для тих працівників, які забезпечують безпеку руху і робота яких не залежить від обсягу перевезень; спрощення процедури підвищення кваліфікаційного розряду електромонтерів; удосконалення механізму здачі та прийому зміни при чергуванні вдома тощо.

Олена РОМАНОВА, провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки


Матеріали засідань профсекцій розміщено на сайті профспілки www.zalp.org.ua