Відповідно до пункту 2 індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру, зокрема, оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством, а також інші компенсаційні виплати, що мають постійний характер.


Пунктом 5 Порядку передбачено, що місяць, в якому відбулося підвищення грошових доходів населення, в тому числі за рахунок виплат, передбачених пунктом 2 Порядку, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації.


З 21.06.2012 р. (внесення змін до Порядку проведення індексації) при підвищенні зарплати у разі, коли грошовий дохід з урахуванням суми підвищення менше суми грошового доходу з урахуванням індексації до його підвищення в базовому місяці, визначають фіксовану суму індексації. Практичні дії з індексації заробітної плати і визначення базового місяця у випадку виникнення фіксованої суми індексації згідно з пунктом 5 Порядку такі:


• нараховується сума поточної індексації (тобто сума індексації за звітний місяць);
• розмір поточної індексації зменшується на суму підвищення заробітної плати;
• різниця між сумою індексації і сумою підвищення заробітної плати формує фіксовану суму індексації;
• щоб визначити фіксовану суму індексації, зарплату враховують в частині постійних складових (оклад, доплати і надбавки) в розрахунку за повний відпрацьований місяць;
• виплата поточної та фіксованої суми індексації припиняється з того місяця, коли сума підвищення заробітної плати перебільшує всі суми індексації – як поточну, так і фіксовану;
• місяць, в якому підвищився розмір заробітної плати, рахується базовим для визначення індексу споживчих цін – це законодавчо передбачена умова припинення індексації доходів.


Якщо працівник відпрацював неповний місяць, наприклад, перебував у відпустці або на лікарняному, то фіксована сума індексації визначається із розрахунку прожиткового мінімуму для працездатної особи за повний відпрацьований місяць, але виплачується пропорційно відпрацьованим дням, оскільки виплати за час відпустки або лікарняного розраховуються, виходячи із середньої заробітної плати, яка враховує суми індексації.


Якщо працівник не відпрацював жодного робочого дня у місяці, то фіксована сума індексації за цей місяць не виплачується.


З 1 жовтня 2015 року на залізничному транспорті годинні тарифні ставки та посадові оклади підвищено на 5 %. Розглянемо приклад визначення фіксованої суми індексації, а за основу візьмемо зарплату оглядача-ремонтника вагонів 5-го розряду.


Базовий місяць – січень 2014 року (дата останнього підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів). У вересні поточна індексація становила 74,6 % мінімальної заробітної плати, визначеної в державі (1378 грн.), тобто 1027,99 грн. Годинна тарифна ставка до підвищення становила 15,82 грн., після підвищення – 16,61 грн. Відсоток доплати за вислугу років – 25 %. Середньорічна норма годин – 168. Тобто місячна тарифна ставка до підвищення становила 2657,76 грн., після – 2790,48 грн. Доплата за вислугу років: до 1 жовтня – 664,44 грн., після 1 жовтня – 697,62 грн. Розраховуємо заробітну плату до підвищення – 2657,76+664,44+1027,99=4350,19 грн., після підвищення: 2790,48+697,62=3488,1 грн.


Порівнюємо дві величини: сума заробітної плати після підвищення з урахуванням постійної складової (у нашому випадку лише доплата за вислугу років) менше зарплати до підвищення з урахуванням індексації доходів громадян на 862,09 грн. (4350,19 грн. – 3488,1 грн.). Тобто, фіксована індексація становить 862,09 грн. Дана сума є сталою до тих пір, поки чергове підвищення зарплати її не перекриє.


У подальшому при перевищенні індексу інфляції (101 %) працівник може отримати також право і на поточну суму індексації.