Перш за все, нагадаю про те, що вже вдалося врегулювати завдяки переговорному процесу з керівництвом Укрзалізниці.

  З серпня п. р. повернуто режим 5-денного робочого тижня.  Таке рішення 23 липня ухвалено на засіданні Ради Укрзалізниці, і 30 липня відповідну телеграму (№ ЦЗІ-7/22) Головою комісії з реорганізації – в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднім направлено на адресу всіх причетних.
 
Укрзалізниця 6 липня спрямувала на підприємства й у структурні підрозділи залізниць телеграфну вказівку (№ ЦЗ-1-9/76) – про виплату рівними частинами протягом третього кварталу п. р. «13-ї» зарплати – винагороди за результатами роботи за 2014 рік – у розмірі  50 % тарифної ставки (посадового окладу). Слід зазначити, що саме за ініціативи Ради профспілки нарахування  «13-ї» заробітної плати буде проведено не одноразово з утриманням податку у липні та виплатою у серпні, вересні та жовтні 2015 року, а рівними частинами – у липні, серпні та вересні п. р. 

Сподіваємось, що до 1 жовтня цього року, як задокументовано у протоколі, тарифні ставки і посадові оклади працівників галузі буде підвищено до 10 %  в межах загального фонду оплати праці, передбаченого фінансовим планом на 2015 рік без врахування сум індексації грошових доходів.
 
Це, як відомо, наша перша і одна з головних  вимог. Для її реального виконання Рада профспілки докладає багато зусиль, як і для оптимального вирішення найболючішого питання, що хвилює кожного залізничника, – недопущення масових скорочень працівників. Вирішення цієї проблеми тримаємо на постійному контролі, і стверджую, що наша позиція залишається чіткою і принциповою – оптимізація чисельності працівників відбуватиметься не лише з урахуванням фактичних обсягів робіт, а й із забезпеченням виконання технологічних процесів і дотриманням Галузевої угоди.

Виконання п’ятої вимоги – «Забезпечувати фінансування окремих пунктів Галузевої угоди в частині соціальних гарантій, які були внесені в План заходів щодо стабілізації фінансово-економічної ситуації на залізничному транспорті» – знаходиться на постійному контролі не лише Ради профспілки, але й дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій.

Щодо відновлення порядку забезпечення залізничників службовими квитками для проїзду за службовими потребами. Директор з фінансів та інвестицій  Укрзалізниці О.Сліпченко 16 липня п. р. направив листа (№ ЦЦЕ-11/675) на адресу Мінінфраструктури, у якому зазначено, цитую: «…вважаємо, що повернення до «старої» системи надання   службових транспортних вимог для працівників залізничного транспорту в умовах реформування галузі є недоцільним з огляду на ті недоліки, які вдалося усунути з введенням «монетизації» проїзду працівників з роз’їзним характером роботи».
 
Ми не погоджуємось з трактовкою Укрзалізниці і наполягаємо на врегулюванні цього питання, у черговий раз надавши партнерам по соціальному діалогу з цього приводу обґрунтовані матеріали. Адже незаперечним є факт, що залізницями та підприємствами досі не вжито необхідних заходів щодо своєчасного забезпечення оплати проїзду за службовими потребами всіх категорій працівників, особливо тих, які мають роз’їзний  характер роботи.
 
Тому 6 серпня під час робочої зустрічі з в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднім я наголосив на невиконанні цієї вимоги та запропонував фахово обговорити вирішення даної проблеми представниками обох сторін. Позицію профспілки у відстоюванні цього пункту підтримує  заступник Міністра інфраструктури М.Снітко.
 
Хоча, до речі, вдалося-таки позитивно вирішити питання про пільговий проїзд залізничників, які звільнилися на пенсію за вислугою років: відповідну телеграму (№ ЦЗІ-18/13) 15 липня п. р. направлено на адресу всіх причетних за підписами керівників галузі та профспілки. Цій категорії пенсіонерів-залізничників тепер дозволяється оформляти приміські квитки форми 4 на підставі пунктів 3.6.5 та 3.6.6 Галузевої угоди.

Тепер щодо вимог до Уряду.

Ми продовжуємо наполегливо домагатися від Кабміну дієвої допомоги у закупівлі вкрай необхідного для подальшої стабільної роботи стратегічної для країни галузі рухомого складу.

Так, на виконання вимог профспілки Міністр інфраструктури А.Пивоварський  23 липня п. р. спрямував листа на адресу міністерств фінансів і економічного розвитку та торгівлі, у якому обґрунтовано причини унеможливлення без підтримки держави закупівлі рухомого складу і спільно з Укрзалізницею надано пропозиції щодо включення до держбюджету на  2016 рік видатків на капітальні інвестиції в сумі 11656,9 млн грн.

Укрзалізниця і Рада профспілки 9 липня направили листи на адресу Уряду та причетних міністерств щодо розробки оптимального механізму повернення залізницям коштів за перевезення пільгових категорій населення, у яких запропоновано передбачити для залізничного транспорту бюджетні призначення на перевезення пільгових категорій громадян окремо від інших призначень з урахуванням реальних обсягів перевезень.

22 липня п. р. на засіданні Уряду прийнято рішення про затвердження фінансового плану залізниць України на 2015 рік після доопрацювання його з Міністерством фінансів.
 
Радою профспілки надано пропозиції Міністерству інфраструктури стосовно змін до статті 18 Закону України «Про транспорт» щодо вирішення трудових спорів (застосування страйку), та запропоновано спрямувати до Верховної Ради України законопроект щодо внесення змін до чинного Закону.
Радою профспілки 8 липня направлено до Мінінфраструктури проект  Звернення до Мін’юсту щодо надання роз’яснень стосовно порядку застосування окремих статей Закону України «Про запобігання корупції» з приводу обмеження роботи близьких родичів і посадових осіб підприємств. Наразі чекаємо конкретних дій від Мінінфраструктури з вирішення цих питань.

Тож контроль за виконанням вимог до Укрзалізниці та Уряду – наше першочергове завдання.