Відзначено, що щорічна передплатна кампанія на газету «Вісник профспілки» проводиться організовано та у визначені терміни. Починаючи з 2006 року газета виходить як самостійне періодичне видання і залишається наймасовішим профспілковим виданням в Україні. Зокрема, у першому півріччі 2015 року наклад коливався від 160 тис. до 234 тис. примірників.


З метою всебічного й об’єктивного інформування спілчан про діяльність Ради профспілки та профорганізацій усіх рівнів газета має бути на інформаційному озброєнні кожного профспілкового активіста та надходити до якомога більшої кількості спілчан, у тому числі ветеранів профспілкового руху, всіх керівників і фахівців Укрзалізниці та залізниць, структурних підрозділів залізниць, підприємств залізничного транспорту і транспортного будівництва, метрополітенів, навчальних, медичних закладів. Необхідно також забезпечити постійне ведення підшивок газети «Вісник профспілки» у будинках відпочинку локомотивних бригад, виробничих кімнат відпочинку, залізничних бібліотеках і гуртожитках тощо.


Рада профспілки здійснила весь комплекс заходів щодо включення «Вісника профспілки» до Каталогу періодичних видань України на 2016 рік, забезпечує редакційну підготовку і поліграфічний супровід газети, а оплату її доставки та поштові витрати здійснюють профспілкові комітети різних рівнів.


На засіданні президії прийнято рішення оголосити передплату на «Вісник профспілки» на 2016 рік з жовтня п. р. Дорожнім, територіальним, об’єднаним комітетам, профкомам первинних профорганізацій та прямого підпорядкування Раді профспілки рекомендовано вжити всіх необхідних заходів для організованого проведення передплатної кампанії на рівні 2015 року до 30 листопада п. р. Дорпрофсожам і профкомам прямого підпорядкування необхідно повідомити Раду профспілки про попередні підсумки передплатної кампанії–2016 до 10 грудня 2015 року.


Відділ інформації Ради профспілки