Перед аудиторією молодіжного активу виступив лідер профспілки Вадим Бубняк. Жвава бесіда відбулась у форматі щирого, зацікавленого діалогу, адже всі учасники отримали корисну інформацію. З одного боку – щодо перспективи вирішення нагальних проблем, які існують у галузі та про що постійно наголошується під час проведення всіх заходів (повного введення у дію нового Положення про оплату праці залізничників, не завжди продуману оптимізацію персоналу, щонайшвидшу ухвалу колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», своєчасне й якісне забезпечення не лише спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту, але і відповідними матеріалами для виконання безпосередньо виробничих завдань тощо) і мотиваційних чинників профчленства. З іншого – представники профспілкової молоді поділилися думками щодо розв’язання  окремих актуальних питань цього спектру проблем, зокрема з приводу отримання конкурентної заробітної плати, забезпечення  житлом (приміром, переобладнання об’єктів, що є на балансі «Укрзалізниці» і які підходять для цього, надання молодим фахівцям безвідсоткових позик тощо), оздоровлення дітей та інше.


Голова профспілки відповів на запитання своїх молодших колег, подякувавши за їхню принциповість у відстоюванні трудових прав працівників, розуміння поточної ситуації в нашій галузі, а також висловив упевненість в тому, що, об’єднавши зусилля, можна домогтися бажаної перемоги у вирішенні найважливіших соціально-економічних питань на користь усіх залізничників.


Вадим Бубняк повідомив також про початок роботи з адміністрацією щодо виплати працівникам «13-ї зарплати» – винагороди за підсумками діяльності Товариства в 2017 році. Тож профспілка тримає на постійному контролі всі питання, що входять до її компетенції.  


Детальнішу інформацію щодо поетапного впровадження Положення про оплату праці присутнім надала провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Олена Булавін.


На зустріч з профспілковою молоддю  була запрошена також заступник директора з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Безпалько. У ході бурхливого спілкування йшлося, зокрема, про роботу над колективним договором і перспективою його затвердження, що має забезпечити надійні гарантії соціального захисту працівників, членів їхніх родин і пенсіонерів-залізничників.


Вирішено також організаційні питання. Так, було задоволено прохання Максима Гупалова про зняття повноважень голови Молодіжної ради профспілки. Новим лідером обрано голову первинки пасажирського вагонного депо Ковель Ірину Колесник. Відтепер за посадою вона представлятиме інтереси молоді у складі центральних виборних органів (Ради профспілки та її президії).


Відділ інформації Ради профспілки