Упродовж минулого року на особистому прийомі 119 членам профспілки надано консультації з питань правового та соціального захисту, у тому числі 59 пенсіонерам.

 

Завдяки цій роботі:

– працівнику станції Хутір-Михайлівський було перераховано стаж роботи в галузі при звільненні на пенсію і доплачено 3,7 тис. грн.; 

– двом спілчанам Конотопської дирекції виплачено 3,7 тис. грн. матеріальної допомоги на оздоровлення за 2016-й і 1,4 тис. грн. – працівниці станції Конотоп;

– надано 3,2 тис. грн. матеріальної допомоги у зв’язку зі смертю рідних трудівнику вагонного депо Конотоп.

Для підвищення рівня правового захисту залізничників та членів їхніх сімей за участі правового інспектора праці проведено шість семінарів з профактивом, у деяких з них брали участь фахівці Ради профспілки та дорпрофсожу, і два семінари з молодими активістами. На Сновському вузлі вперше відбувся окремий захід – «День прийому працівників з особистих питань». Крім того, правовий інспектор праці інформувала спілчан про результати роботи під час проведення зборів (конференцій) у трудових колективах і первинках виробничих підрозділів регіональної філії «Південно-Західна залізниця». 

Діяльність правової інспекції праці постійно висвітлюється на сторінці Конотопського теркому на сайті профспілки та на шпальтах «Вісника профспілки». До речі, передплатна кампанія на нашу профспілкову газету на 2018 рік у Конотопській територіальній профорганізації пройшла активно, відчувалась зацікавленість читачів, тож загалом виписано 3675 примірників.


Прес-центр Конотопського територіального комітету профспілки