Наказ від 20.01.2012 р.,
№ 016-Ц

Про затвердження планів
заходів Укрзалізниці з реформування галузі

З метою своєчасного виконання Державної цільової програми реформування залізничного транспорту на 2010-2019 роки та Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки

НАКАЗУЮ:

1 Затвердити:
1.1 План заходів Укрзалізниці на 2012 рік з реалізації Державної цільової програми реформування залізничного транспорту на 2010-2019 роки та Програми економічних реформ України (далі – План заходів), що додається.
1.2 План першочергових структурних змін в АТ «Укрзалізниця» на 2012-2013 роки, що додається.
2 Заступнику генерального директора Сліпченку О.Л., начальнику  Головного фінансово-економічного управління Рябчун Т.С., начальнику Головного управління справами Лук’янову І.В., начальникам залізниць та керівникам підприємств передбачити у фінансових планах на 2012 рік кошти, необхідні для реалізації зазначених у Плані заходів.
3 Заступникам генерального директора, начальникам головних управлінь, управлінь Укрзалізниці, керівникам залізниць та підприємств забезпечити безумовне  виконання Плану заходів у встановлені терміни. Щомісяця до 5 числа надавати звіт про виконання заходів через Головне управління реформування та корпоративного розвитку в паперовому та електронному виглядах (електронна адреса: Коцюруба В.С. Г_ЦКР_РР/ЦТЕХ/УЗ/UKRZAL).
4 В.о. начальника Головного управління реформування та корпоративного розвитку Буковському А.В. щомісячно до 10 числа доповідати про хід виконання Плану заходів.
5 Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника генерального директора Болоболіна С.П.

Генеральний директор В.В.Козак

 

 

План заходів (завантажити)