Буде доречним короткий коментар. На черговому засіданні профсекції при підбитті підсумків роботи за останні п’ять років було зазначено, що підхід з боку Головного управління до рішень секції часто був формальним і зводився, в основному, до надання статистичних даних, що підтверджували позицію членів секції, або до відписок, і жодним чином не сприяв покращанню ситуації. Головному управлінню було запропоновано повторно розглянути питання, порушені на попередніх засіданнях секції. У відповідь Главк надав інформацію щодо реалізації рішень профсекції протягом 2007–2011 років.

Проте здебільшого в аналізі Главку використано відповіді, надані профсекції раніше, тож читачі вже могли ознайомитися з ними у «ВІСНИКу» (№ 7 (498)*11 квітня та № 17 (508)*12 вересня 2008 року, № 15 (554)*13 серпня 2010 року – ред.). Повний текст листа розміщено на сайті профспілки www.zalp.org.ua у рубриці «Протоколи профсекцій», а сьогодні публікуємо лише актуальну інформацію, яку не було опубліковано раніше.

Так, профсекція пропонувала Главку управління систем безпеки та телекомунікацій разом з Головним управлінням охорони і організації праці Укрзалізниці провести моніторинг продуктивності праці у структурних підрозділах з метою вирівнювання її по всіх службах (у межах забезпечення безпеки руху поїздів).
Главк поінформував, що станом на 1 квітня 2011 року продуктивність праці по господарству при плані 1,9 становила 1,92 технічних одиниць на людину, або 100,8 %.

Продуктивність праці в дистанціях сигналізації та зв’язку і по господарству в цілому визначається відношенням обсягу робіт у технічних одиницях до кількості експлуатаційного штату. Обсяг робіт господарств по залізницях обліковується згідно з «Методикою визначення обсягу робіт дистанцій сигналізації та зв’язку для обчислення продуктивності праці працівників, зайнятих експлуатацією технічних засобів автоматики, телемеханіки та зв’язку» і залежить від наявної кількості пристроїв і обладнання, що знаходиться на утриманні в кожному господарстві. Загальна чисельність працівників на експлуатації на кожній залізниці встановлюється відповідно до обсягу виконуваних робіт і плану з праці, який погоджується в Укрзалізниці, Міністерстві інфраструктури та Кабміні, а чисельність працівників по господарствах визначається кожною залізницею самостійно.

 

Відділ інформації Ради профспілки