Серед наших пріоритетів було сприяння створенню гідних умов праці та відпочинку молодих членів профспілки; формування у них свідомого ставлення до профспілкового членства, а також активної життєвої позиції; забезпечення необхідних стартових можливостей для розвитку молодіжного руху в профспілці; інформування молоді про можливість вирішення соціально-побутових питань; популяризація здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок, заняття фізкультурою і спортом.

Звісно, це великий обсяг роботи, тож до мети йшли поступово, крок за кроком втілюючи заплановане. Орієнтиром були наші основні документи – концепція профспілки щодо роботи з молоддю, положення про молодіжні ради профспілки та програма підтримки молодих членів профспілки на 2013–2016 роки, рішення IV Форуму молоді і, звісно, Статут профспілки.

Так, завдяки внесеним до Статуту змінам молодіжні лідери усіх рівнів увійшли до складу відповідних виборних профорганів та їх президій, отримавши, таким чином, вагомий інструмент: можливість брати участь у роботі своїх профорганізацій, вносити пропозиції, впливати на прийняття рішень. Водночас такі повноваження пов’язані і з великою відповідальністю, тож вимагають від молодих профлідерів активної позиції, небайдужості, принциповості. А ще – постійного вдосконалення, обізнаності, ознайомлення з багатьма нормативними документами, пошуку нових знань та необхідної інформації.

Тому через систему відеоконференцій профспілки, окрім засідань Молодіжної ради, проводились семінари, тренінги, вебінари та інформаційні дні, дорпрофсожі і теркоми організовували навчання для молодіжних лідерів на місцях.

Ми вжили одразу декілька заходів для поліпшення обміну інформацією: створили декілька фейсбук-сторінок, де відбувається постійне спілкування молодіжних лідерів, викладаються новини профспілки і молодіжних рад, упорядкували довідник з електронними адресами і телефонами молодіжних лідерів.

Щодо інформаційної роботи молодь підтримує тісний зв’язок з Радою профспілки, дорпрофсожами і теркомами. Завдяки цьому активізувалася співпраця з «Вісником профспілки» та іншими друкованими виданнями профорганів, серед молоді збільшилась кількість дописувачів до профспілкових вісників, випускаються власні інформаційні листки, стінгазети. Також молоді спілчани одними з перших стали отримувати на особисті е-mail-адреси профспілкові новини й електронну версію «Вісника профспілки».

Не лишаємось осторонь важливих процесів, що відбуваються у профспілці, зокрема й тих, що стосуються колдоговірного регулювання. Наші активісти провели серед молоді опитування щодо важливих положень, які мають поповнити колективні договори для захисту трудових прав та інтересів саме молодих працівників, і сформували відповідні пропозиції. На засіданнях профорганів різних рівнів – від первинок і до президії Ради профспілки – молодіжні лідери намагаються відстоювати інтереси молодих спілчан.

Молодь – постійний учасник різноманітних профспілкових акцій: Міжнародного дня дій МФТ, Всесвітнього дня охорони праці, мітингів, зустрічей тощо. Деякі з них проводяться саме силами молодих активістів, хоч і не без допомоги «дорослих» профорганів. Зокрема, це традиційні широкомасштабні благодійні акції до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом і, звісно, заходи до Дня молоді.

Із задоволенням наші активісти залучаються до організації та проведення спортивних змагань, культурно-масових заходів, свят та урочистостей, конкурсів, екскурсій – усього, що урізноманітнює та пожвавлює трудові будні та спільне дозвілля спілчан.

За ці три роки окреслились і завдання для Молодіжної ради профспілки на наступний період. Вважаємо за необхідне удосконалювати та успішно реалізовувати нашу профспілкову роботу.

Сьогодні вкрай важливою є обізнаність молодих спілчан у колективно-договірному регулюванні соціально-трудових відносин в ПАТ «Укрзалізниця» та активна участь у цих процесах.

Друге, у чому ми можемо допомогти профспілці, – це зацікавлена участь наших активістів у просуванні та розвитку соціальних ініціатив профспілки».