Так, у першому півріччі 2015-го правовим інспектором праці Ради профспілки на Одеській залізниці Оленою Мотузенко здійснено перевірку дотримання трудового законодавства та положень колективного договору в 11 структурних підрозділах Шевченківського регіону, за результатами яких скасовано шість незаконних наказів і захищено трудові права 186 працівників. Залізничникам повернуто недоплачених або незаконно утриманих понад 16,4 тис. грн.
На контролі Шевченківського теркому перебувають також питання охорони праці, виробничого травматизму, забезпечення працівників спецодягом і спецвзуттям, стану санітарно-побутових приміщень і виробничого побуту.


Технічним інспектором праці Ради профспілки на Одеській залізниці Яном Вавером у першому півріччі п. р. перевірено 19 структурних підрозділів, направлено 16 подань щодо усунення виявлених порушень. Виявлено понад 176 зауважень, заборонено роботу 18 одиниць обладнання, яке загрожувало життю та здоров’ю працівників. Розглянуто звернення 24 залізничників.


Зазначені питання розглядаються на засіданнях президії Шевченківської територіальної профорганізації, і за підсумками їх рішень керівництвом структурних підрозділів вживаються   заходи з усунення виявлених порушень, інформує прес-центр Шевченківського теркому профспілки