Профспілка залізничників і транспортних будівельників України ініціює розгляд на найближчому засіданні правління Товариства питання щодо виплати працівникам “13-ї” заробітної плати – винагороди за підсумками роботи за минулий рік.

З цього приводу лідер профспілки Вадим Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика відповідного листа.

 

У зверненні до керівництва Акціонерного товариства зазначено, що згідно із оприлюдненою інформацією про роботу та консолідовану фінансову звітність за 2019 рік, підтверджену даними аудиторської перевірки, «Укрзалізниця» спрацювала прибутково і отримала чистий фінансовий результат у сумі майже 3 млрд грн.

 

Тому відповідно до розділу 9 «Положення про оплату праці працівників АТ «Укрзалізниця», яке є невід’ємною частиною чинної Галузевої угоди, запропоновано на найближчому засіданні правління Товариства розглянути та ухвалити рішення щодо виплати у другому кварталі п. р. працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи за 2019 рік у розмірі не менше 50% місячної тарифної ставки (посадового окладу).