Вранці того ж дня відбулась зустріч Вадима Бубняка з очільником «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим, про що Голова профспілки детально поінформував колег, зокрема, зачитав лист за підписом Голови правління Товариства з приводу шляхів вирішення Вимог профспілки, висунутих 28 березня п. р. У засіданні президії взяли участь член Наглядової ради АТ «Українська залізниця» Іван Юрик, член правління АТ Желько Марчек і директор з управління персоналом та соціальної політики «Укрзалізниці» Євген Козак.


За підсумками обговорення цієї теми з представниками «Укрзалізниці» та головами професійних секцій Ради профспілки затверджено постанову щодо подальших дій.


На адресу Голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова спрямовано листа, в якому запропоновано додаткові заходи для врегулювання ситуації, зокрема:


1. Наказ «Укрзалізниці» про підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівного складу) з 1 липня 2019 року на 10% видати не пізніше 01.06.2019 р.


2. Прийняти рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 15% з 01.10.2019 р.


3. Видати у червні п. р. наказ про встановлення з 01.09.2019 р. суми добових у розмірі 200 грн. при відрядженні в межах України.


4. Прийняти рішення про виплату у вересні 2019 року працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи за 2018 рік у розмірі не менше 50% тарифної ставки (посадового окладу).

 
Також листи спрямовано на адресу Президента України, Голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів з пропозиціями підтримки у вирішенні нагальних проблем залізничного транспорту.