Новий – електронний – квиток, який має вигляд персоналізованої пластикової картки, окрім свого безпосереднього призначення – засвідчення членства у профспілці – дозволяє запровадити електронний облік спілчан, спростити головам профорганізацій роботу зі статистичною звітністю, а також поєднує у собі платіжну, кредитну, дисконтну і бонусну функції. Тож наші спілчани самі вирішуватимуть, якими перевагами електронного квитка їм користуватися.
Випуск і видачу карток безкоштовно здійснює партнер проекту «Банк Кредит Дніпро», також він забезпечує їх обслуговування у платіжній системі і надає банківські послуги.
Зауважимо, що запровадження нової картки дозволяє значно посилити дисконтну програму профспілки, адже до існуючої системи знижок додається ще й бонусна програма, що робить можливим залучення тих партнерів, яким цікава саме така система. Передбачається і розширення мережі організацій і закладів – партнерів дисконтної програми профспілки.
У якості дисконтної і бонусної картки новий електронний профспілковий квиток діятиме незалежно від того, чи користуватиметься член профспілки послугами банку. Втім, при використанні картки як платіжної – для розрахунків за товари або послуги членам профспілки на рахунок нараховуватиметься 1 % від суми кожної платіжної операції. До того ж, у момент активації картки у системі банку кожному члену профспілки буде нараховано 20 грн.