У листі на адресу очільника Уряду наголошено:


«Профспілка залізничників і транспортних будівельників України неодноразово зверталася до Вас щодо забезпечення державної підтримки залізничного транспорту.


За 27 років незалежності України залізничний транспорт не отримав з державного бюджету ні копійки. Залізничники за власні кошти будують мости, прокладають лінії електропередач, здійснюють технічну і технологічну модернізацію та виконують інші необхідні роботи, оскільки держава усунулася від виконання своїх прямих обов’язків, визначених Законом України «Про залізничний транспорт».


Проблема, яка потребує негайного вирішення для подальшої стабільної роботи залізничного транспорту, – це виконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт» щодо придбання рухомого складу та утримання інфраструктури за рахунок Держбюджету.


Відсутність державної підтримки галузі не дає можливості підвищити заробітну плату залізничникам на гідний рівень, який би відповідав складності та інтенсивності праці. Саме про такий рівень Вами було наголошено на урочистому заході святкування Дня залізничника 2 листопада п. р.


От і зараз за власні кошти побудували залізничну колію, платформи та запустили залізничне швидкісне  сполучення: станція Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт. На даній дільниці передбачено курсування чотирьох рейкових автобусів виробництва PESA, які вже мають термін експлуатації більше 10 років, а тому, коли лінія почала інтенсивно працювати, відбуваються збої у роботі, оскільки необхідно її забезпечити якісними сучасними потягами замість застарілих моделей.


АТ «Українська залізниця» належить до тих підприємств України, які постійно виконують визначені Урядом завдання, та забезпечує наповнення державного бюджету, але  власних коштів на всі ці витрати недостатньо і підтримка держави тут дуже доречна.


Звертаємось до Вас, шановний Володимире Борисовичу, та вимагаємо суттєвої підтримки залізничного транспорту з боку держави, передбачивши у державному бюджеті на 2019 рік необхідні кошти  для забезпечення виконання заходів згідно зі статтею 10 зазначеного Закону України».