1. Підвищити тарифні ставки і посадові оклади працівникам Товариства (крім вищого керівництва) в першому кварталі 2019 року не менше ніж на 25%, в тому числі медичним працівникам.


2. Встановити з 1 грудня 2018 року суму добових при відрядженні працівників в межах України у розмірі 250 грн.


3. До укладання колективного договору між АТ «Укрзалізниця» та спільним представницьким органом профспілок забезпечити виконання і фінансування норм Галузевої угоди та колективних договорів у повному обсязі.


4. Не провадити протягом 2019 року скорочення чисельності працівників у Товаристві через відсутність належного контингенту працівників на обсяг виконуваних робіт.


5. Прискорити роботу над проектом Колективного договору між АТ «Українська залізниця» та Спільним представницьким органом профспілок.


6. До 24  грудня 2018 року забезпечити фінансування недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та перерахувати пенсійні внески на користь працівників Товариства у межах 100 відсотків суми асигнувань (18 млн. грн.), передбачених у консолідованому фінансовому плані.


7. Забезпечити у 2019 році організацію та фінансування оздоровчої кампанії в обсягах не менше попереднього року, включаючи організацію дитячого оздоровлення, здешевлення та придбання путівок за рахунок Товариства, утримання оздоровчих закладів (у тому числі тих, що перебувають у власності трудових колективів або відповідних профспілкових органів).


В листі також зазначено, що у разі невиконання зазначених вимог профспілка змушена буде вдатися до всіх можливих дій у межах законодавства.

Ознайомитися з повним текстом листа тут .