Угоди передбачають створення єдиної корпоративної профспілкової мережі користувачів мобільних послуг, до якої можуть долучитися не лише профпрацівники й активісти, але й усі спілчани. Понад те: зважаючи, що мобільний зв’язок використовується, в першу чергу, для спілкування з родиною, можливість долучитися до корпоративної системи одержать також члени сім’ї та друзі наших спілчан.

Спілчани отримають конкретні переваги: безкоштовне спілкування всередині корпорації та мережі Life; вигідні тарифи на дзвінки іншим операторам та інтернет, смс та ммс послуги; знижку 10 % на абонплату; безкоштовний стартовий пакет для себе та близьких; одержання оперативної інформації про життя профспілки, зокрема, новин дисконтної програми. До того ж, користувачі мережі Life, долучившись до корпоративної мережі, можуть зберегти свій номер.

Не варто боятися втратити контакти і тим, хто користується послугами інших операторів: вони отримують можливість автоматичного інформування всіх, хто телефонує їм на старий номер, про існування нового за допомогою смс протягом дев’яти місяців. Повідомлення про те, що на старий номер було здійснено дзвінок, із зазначенням часу дзвінка і номеру того, хто дзвонив, одержить і сам абонент.

Спілчани можуть самі оперувати своїми витратами, обравши лише ті послуги та їх обсяги, які їм необхідні. Наприклад, тариф «Вигідний» – 5 тис. хвилин у мережі Life лише за 15 грн. на місяць.

Всі інші тарифи профспілкової мобільної мережі базуються на тарифній сітці «Бізнес-Лайф» із профспілковою знижкою 10 % лише для наших спілчан та членів їхніх родин. Приміром, абонплата за послугу «Бізнес-Лайф 35» членам корпорації становитиме 31,5 грн., тоді як звичайна – 35 грн. на місяць. За нею абоненти отримують необмежене безкоштовне спілкування у мережі Life, 100 хвилин на дзвінки іншим операторам та інші преференції корпорації.

Значні переваги отримує і сама профспілка. Це економія коштів профбюджету; створення незалежного каналу зв’язку, можливість організації електронного обліку спілчан та постійного контакту з ними, ефективне й оперативне інформування членів профспілки про найбільш актуальні новини. Нові можливості отримує профспілка і для реалізації інформаційної політики.

Підключення мобільної мережі відбудеться найближчим часом. Уся інформація про реалізацію проекту та умови долучення до корпоративної мережі висвітлюватиметься на офіційному сайті профспілки.

Відділ інформації Ради профспілки