Нагадуємо, що таке рішення було прийнято 12 березня на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників переважною більшістю її членів під час розгляду питання  «Про виконання вимог профспілки до Кабінету Міністрів України та Укрзалізниці», враховуючи, що Уряд не надав відповіді на вимоги профспілки, а також порушив терміни їх розгляду.
Отримано відповідь від Мінінфраструктури, яка не вирішує порушених у вимогах проблем  http://zalp.org.ua/content/view/1457/1/lang,ukrainian/ 

Рада профспілки затвердила cклад примирної комісії для ведення переговорів і звернулася до Уряду з пропозицією затвердити склад примирної комісії від Кабміну та приступити до переговорів з метою урегулювання колективного трудового спору.

Додатково
     
Президія Ради профспілки на засіданні 9 січня п. р. затвердила також вимоги до Укрзалізниці з вирішення соціально-трудових проблем у галузі http://zalp.org.ua/content/view/1417/1/lang,ukrainian/ та отримала відповідь 15 січня 2013 року http://zalp.org.ua/images/stories/Dokuments/2013/Protokol_15_01_13.doc

З керівництвом відомства триває конструктивний діалог щодо виконання вимог профспілки в повному обсязі. Рада профспілки розглядає вимоги до Укрзалізниці та Кабміну та відповіді на них у комплексі, оскільки вони взаємопов’язані.

Відділ інформації Ради профспілки