Ця робоча зустріч була організована за безпосередньої підтримки голови Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранова та за участі міського голови Олексія Бакая і його заступника Людмили Шаповал, які запропонували представникам профспілки залізничників і транспортних будівельників цікаві можливості Бердянська та інших курортів Азовського узбережжя.

Для представників нашої профспілки було організовано насичену ознайомчу поїздку в оздоровчі заклади, яку підсумувала презентація за участі представників санаторіїв і баз відпочинку. Вони  надали профспілковим керівникам різноманітну рекламну продукцію своїх закладів.

«Те, що ми побачили в Бердянську, справляє враження. Є заклади для відпочинку високого рівня, є і більш скромні. Вважаю, у нас є перспективи для поширення співпраці», –– наголосив під час підсумкової зустрічі Голова профспілки Вадим Ткачов.

Він також додав, що дорожній комітет профспілки Придніпровської залізниці вже не один рік співпрацює, приміром, із санаторієм «Бердянськ», і не лише влітку. Тож будемо оперативно вивчати пропозиції, зазначив Вадим Ткачов, подякувавши гостинним господарям за надану можливість ознайомитися з оздоровчими закладами Запорізького регіону.

 

2506_gl.jpg

2506b.jpg 

Фото з сайта gorod-online.net

Відділ інформації Ради профспілки