Так, президія Ради профспілки на засіданні 9 січня 2013 року затвердила «Вимоги до Кабінету Міністрів України щодо державної підтримки залізничного транспорту та вирішення соціальних проблем у галузі». Перші пункти вимог стосуються саме підтримки залізничної галузі у питаннях закупівлі нового рухомого складу для пасажирських перевезень, інформує magistrai-uz.com.ua

Зокрема, Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України вимагає від Уряду скасувати рішення про перерахування до Державного бюджету 30% чистого прибутку залізниць, а зазначені кошти спрямувати на модернізацію та оновлення залізничного рухомого складу. Також профспілка вимагає внести зміни до Державного бюджету України на 2013 рік стосовно виділення коштів залізницям на придбання рухомого складу та модернізацію магістральних залізничних ліній відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт», у статті 10 якого йдеться: «Будівництво і  реконструкція магістральних залізничних ліній, об’єктів  мобілізаційного  призначення,   придбання   залізничного рухомого  складу  для  перевезень  пасажирів  у  поїздах  далекого слідування та місцевого сполучення  здійснюються  у встановленому порядку  за  рахунок  коштів  Державного  бюджету  України в межах лімітів державних капітальних вкладень».

Нагадаємо, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» капітальні видатки на розвиток залізничного транспорту не передбачено. Хоча доопрацьованим проектом зведеного фінансового плану  залізниць України на 2013 рік згідно зі статтею 10 Закону України «Про залізничний транспорт» за рахунок коштів державного бюджету передбачено придбання основних засобів на суму 4,2 млрд грн. Зокрема, пасажирських купейних вагонів на суму 2,2 млрд грн, вагонів для перевезення інвалідів – 0,5 млрд грн, спеціальних службово-технічних вагонів – 0,06 млрд грн. Крім цього передбачено на будівництво залізничного-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у місті Києві – 0,45 млрд грн, на будівництво шляхопроводів замість залізничних переїздів – 1 млрд грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету передбачено придбання основних засобів  на суму 1,1 млрд грн, у тому числі електропоїздів – 0,5 млрд грн, рейкових автобусів – 0,6 млрд грн.

Наразі ж стан пасажирського рухомого складу  потребує негайного оновлення, адже із 6887 пасажирських вагонів лише 2985 (43%) працюють у межах нормативного терміну експлуатації, 3644 (53%) працюють з продовженим терміном експлуатації та 258 (4%)  знаходяться за межами нормативного терміну експлуатації.

Якщо ж й надалі у Державному та місцевих бюджетах не будуть передбачені кошти на оновлення пасажирського рухомого складу, то можливості залізниці щодо перевезення пасажирів упродовж найближчих п’яти років скоротяться із 60,5 млн до 40 млн пасажирів. А при прогнозованій річній потребі економіки у перевезеннях пасажирів у приміському сполученні в 360,1 млн осіб у 2017 році Укрзалізниця зможе забезпечити перевезення лише 261,2 млн пасажирів.

Довідково.


Профспілка залізничників і транспортних будівельників України об’єднує та захищає інтереси близько 400 тис. залізничників, що становить 96,8 % працюючих на підприємствах галузі.

Крім цього, Профспілка залізничників і транспортних будівельників України довела свою репрезентативність відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Це означає, що дана профспілка відповідає усім критеріям, які висунула держава, і має право брати участь у колективних переговорах з укладання Генеральної та галузевих угод, а також делегувати представників до органів соціального діалогу і фондів соціального страхування.
http://magistral-uz.com.ua/news/profspilka-zaliznichnikiv-i-transportnih-bupelnikiv-ukraini-vimagae-vid-urjadu-uzhe-v-2013-roci-vidiliti-koshti-na-onovlennja-pasazhirskogo-ruhomogo-skladu.html