Йдеться про медіа-ресурс, який розповсюджує відверто брехливу наклепницьку інформацію щодо діяльності профспілки залізничників і транспортних будівельників України, а також безпідставні і бездоказові звинувачення керівництва ПАТ «Укрзалізниця» у широких корупційних схемах. Проте це не завадило прес-центру ПАТ «Укрзалізниця» при колишньому керівництві використовувати зазначене джерело в інформаційній атаці проти профспілки.


У своєму зверненні профспілка звертає увагу на те, що дії зазначеного медіа ресурсу спрямовані на формування деструктивної громадської думки на основі дезінформації про діяльність окремих юридичних осіб, а опосередковано – й органів державної влади та управління, що опікуються проблемами транспортної галузі в цілому. Така діяльність суперечить не тільки вимогам Конституції та Закону України «Про інформацію», а і загальнолюдським моральним цінностям.


Зазначений ресурс використовує домен, зареєстрований у США, і мережу, покриття якої поширюється територією України лише за певний гонорар. Логічно передбачити, що окремій фізичній особі витрачати чималі гроші на розповсюдження відвертої брехні нема ніякого сенсу. З цього приводу можливо припустити співпрацю із сумнівним медіа-ресурсом деяких юридичних або групи фізичних осіб, які зацікавлені в дестабілізації соціальної складової в одному з найбільших підприємств України з усіма негативними наслідками для держави в цілому.


Зважаючи на те, що розповсюдження необ’єктивної інформації посягає на честь, гідність і ділову репутацію всієї профспілки, профспілка закликає СБУ встановити осіб, що контролюють даний медіа-ресурс в Україні, та вжити заходів для припинення їх антисоціальної діяльності.


Цю активну «діяльність» профспілка пов’язує зі своєю принциповою позицією щодо суттєвого підвищення заробітної плати усім працівникам галузі, а не лише керівному складу, вимогою збереження всіх пільг і соціальних гарантій, передбачених Галузевою угодою і колективними договорами для працівників.


Відділ інформації Ради профспілки