Профспілка залізничників і транспортних будівельників України підтримала цю солідарну акцію, у якій взяли участь понад 10 тисяч представників трудових колективів усіх галузей економіки з різних регіонів України. В акції, зокрема, взяли участь Голова профспілки Вадим Бубняк, його заступник Олександр Мушенок, працівники апарату Ради, представники дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій нашої профспілки.


Головне гасло акції : «Профспілки вимагають гідного життя для людей!». У її рамках проведено багатотисячну ходу від Майдана Незалежності, мітинги біля будівель Кабінету Міністрів та Верховної Ради.


Серед головних вимог профспілок – встановлення мінімальної зарплати на рівні реального прожиткового мінімуму – 3,2 тис. грн., забезпечення відповідних видатків у держбюджеті-2017; зниження ціни на природний газ, тарифів на житлово-комунальні послугу до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням платоспроможності громадян; забезпечення справедливої оплати праці; забезпечення підвищення мінімальної пенсії; ліквідація заборгованості із заробітної плати; повернення працівникам права на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів соцстрахування; забезпечення виплат стипендій студентам; повернення безпідставно скасованого права на достроковий вихід на пенсію десяткам тисяч працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці (Списки № 1 і № 2); недопущення комерціалізації системи охорони здоров’я тощо.

 

dozhdik.jpg


Акцію завершено ухваленням Резолюції .


Відділ інформації Ради профспілки