За оцінками профспілок, зазначений законопроєкт значно погіршує права та гарантії працівників, позбавляє профспілки на представництво та захист прав працівника.


Збір учасників акції на майдані Незалежності (біля монумента Незалежності) з 13.00 до 13.20. Піша хода по вулиці Героїв Небесної Сотні та Інститутській до вул. Банкова, 6-8. Початок пікетування Комітету Верховної Ради України з 13.40.


15 січня 2020 відбудеться повторне пікетування Комітету Верховної Ради України, коли розглядатимуться законопроєкти: про медіацію (реєстр. № 2706) та про страйки та локаути (реєстр. № 2682), які порушують права працівників та несуть загрозу існуванню самих профспілок.


 16 січня п. р. скликається Всеукраїнське профспілкове віче у Києві та регіонах України на захист конституційних трудових і соціально-економічних прав працівників і діяльності профспілок.


Нагадуємо, що членами СПО об’єднань профспілок 28 грудня 2019 року ініційовано проведення колективних протестних дій аж до організації загальнонаціонального страйку. Звернення СПО профоб’єднань до людей праці та членів профспілок.


Пресцентр Федерації профспілок України