Так, зауваження стосувалися, зокрема: погодження документів щодо будівництва нових і реконструкції діючих будинків відпочинку локомотивних бригад з причетними службами разом з технічною інспекцією праці Ради профспілки на відповідній залізниці; наявністю кімнат гігієни жінки у господарських корпусах, облаштування приміщень для зберігання прибирального інвентарю індивідуальною витяжною вентиляцією.
Великий блок пропозицій стосувався покращання умов відпочинку працівників. Йдеться, наприклад, про необхідність облаштування спальних кімнат кондиціонерами, дерев’яними ліжками (встановлювати ліжка з сітками забороняється), а кімнат для приймання їжі з пунктом реалізації продуктів напівфабрикатів швидкого приготування у випадках недоцільності улаштування їдальні чи буфету. Рада профспілки наполягала також на тому, що у будинку, де відпочивають за добу до 30 залізничників, повинен бути облаштований буфет, а також на наявності у кімнатах приймання їжі плит (електро- або газових), мікрохвильових печей, стаціонарних кип’ятильників (електрочайників) або кулерів гарячої та холодної води, необхідної кількості столового посуду тощо.
Листом за підписом начальника Головного управління локомотивного господарства Укрзалізниці Ю.Білоуса від 30.01.2013 р. підтверджено, що всі пропозиції та зауваження Ради профспілки Главком враховано.
Відділ інформації Ради профспілки