У результаті зустрічі, спрямованої на вирішення гострих проблем та уникнення складної ситуації й напруги у трудових колективах, вирішено встановити з 1 жовтня п. р. розмір добових витрат при відрядженні працівників Товариства в межах України 150 грн. (відповідне рішення ухвалено на засіданні правління ПАТ 24 жовтня п. р.), завчасно виділити новорічні подарунки дітям залізничників до дня Святого Миколая, провести взаєморозрахунки між філіями за надані працівникам і пенсіонерам путівки в оздоровчі заклади та перерахування первинним профорганізаціям новостворених філій коштів на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірах, передбачених Галузевою угодою й колдоговорами.

Крім того, ухвалено рішення забезпечувати оздоровлення працівників, членів їхніх сімей та ветеранів незалежно від місця роботи (філії, регіональні філії) та фінансування у повному обсязі витрат на утримання галузевих оздоровчих закладів, здешевлення вартості путівок та дитячого оздоровлення. Механізм співпраці з цих питань буде розроблено спільно адміністрацією та профспілковими органами.

Щодо тарифних ставок і посадових окладів працівників ПАТ – вирішено надати розрахунки кількох варіантів їх підвищення і на підставі цього провести додаткові консультації. Такі розрахунки вже надано, і переговори з цього приводу розпочато 24 жовтня. Також спільно опрацьовуватиметься питання включення періоду навчання у вишах до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років.

На будівництво та реконструкцію житла у 2017-му буде виділено не менше 100 млн грн., у 2018 році – не менше 250 млн грн.