Під час обговорення розглянуто питання щодо внесення змін та доповнень до Статуту профспілки, доопрацьованих проектів постанов з приводу створення профорганізацій у філіях ПАТ «Українська залізниця».

Ухвалено постанову про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці, що проходитиме 28 квітня під гаслом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

З метою удосконалення договірної роботи із партнерами дисконтної програми профспілки президія вирішила активізувати цю співпрацю та надати головам дорожніх і територіальних профорганізацій повноваження укладати (підписувати) договори про співробітництво в рамках дисконтної програми профспілки із тими партнерами, точки продажу яких знаходяться в межах обслуговування відповідних дорожніх і територіальних комітетів.

Президія погодила норми в господарстві сигналізації та зв’язку – проект збірника «Типові норми часу на технічне обслуговування пристроїв проводового зв’язку. Частина 1». Документ розроблено дорожньою нормативно-дослідною станцією з питань праці за участі фахівців господарства сигналізації та зв’язку регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Апробація пройшла в Павлоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській, Тернопільській, Ніжинській, Лозівській дистанціях сигналізації та зв’язку, і проект збірника знайшов схвальне рішення  щодо його застосування у виробничих умовах.

Відділ інформації Ради профспілки