Нагадуймо, що перша Спартакіада відбулась з ініціативи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників ще в 2004 році – на честь 100-річчя профспілкового руху на залізницях України. З того часу такі спортивні свята залізничників традиційно проводяться до Дня профспілки, що відзначається у першу неділю серпня.


Цього року постійний перелік видів спорту – гирьовий, армрестлінг, міні-футбол, волейбол, настільний теніс та шахи – поповнився шашками, і є сподівання що з кожним роком він збільшуватиметься.


Протягом трьох днів тривали змагання, за результатами яких переможцем у командному заліку стала збірна регіональної філії «Донецька залізниця», «срібло» здобули господарі – залізничники Південної, а «бронзу» – Південно-Західної магістралі. Крім цього, переможці отримали пам’ятні сувеніри Міжнародного благодійного фонду ім. Г.М. Кірпи.

ДО ТЕМИ
Переможці-залізничники братимуть участь у ХХІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка відбудеться 8–11 вересня у м. Коблево на Миколаївщині.

Відділ інформації Ради профспілки