У складі оргкомітету в організації та проведенні ювілейної Спартакіади взяв участь заступник Голови профспілки Олександр Мушенок. 

 

Цього року змагання пройшли з популярних серед залізничників видів спорту, таких як гирьовий, армрестлінг, міні-футбол, волейбол, настільний теніс шахи та шашки. Є сподівання що з кожним роком цей перелік, а також кількість учасників на відбіркових турах буде збільшуватиметься разом з популяризацією фізкультури і спорту в галузі.


Протягом трьох днів тривали змагання, за результатами яких перемогла у командному заліку збірна регіональної філії «Південна залізниця». «Срібло» здобули працівники Придніпровської магістралі, причому в змаганнях з міні-футболу разом зі своїми підлеглими взяв участь директор регіональної філії Микола Кужавський. А «бронзу» здобула команда Одеської магістралі.


Всі переможці та призери отримали нагороди, грошові премії та пам’ятні сувеніри від ПАТ «Укрзалізниця» та профспілки залізничників і транспортних будівельників України.


ДО ТЕМИ


Нагадуємо, що перша Спартакіада відбулась з ініціативи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників ще в 2004 році – на честь 100-річчя профспілкового руху на залізницях України. З того часу такі спортивні свята залізничників традиційно проводяться до Дня профспілки, що відзначається у першу неділю серпня.


Збірна переможців-залізничників братиме участь у ХХІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка відбуватиметься 7–10 вересня у м. Коблево на Миколаївщині.


Відділ інформації Ради профспілки