У заході також взяли участь представники Укрзалізниці і фахівці Ради профспілки.

Зокрема, завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати Ради профспілки Світлана Анісімова доповіла про стан організації та оплати праці в підрозділах воєнізованої охорони. З цього питання члени президії заслухали і першого заступника начальника управління воєнізованої охорони Укрзалізниці Дмитра Нікітіна.

Головний технічний інспектор праці Ради профспілки Володимир Дорошенко поінформував членів президії про хід виконання постанови президії Ради профспілки від 27.03.2012 р. «Про стан охорони праці в структурних підрозділах господарства електрифікації і електропостачання». З цього питання виступили також начальник управління охорони праці та промислової безпеки Укрзалізниці Валерій Сусленко та головний інженер департаменту електрифікації та електропостачання Укрзалізниці І.Лагута. Президія залишила зазначену постанову на контролі.

Затверджено плани роботи Ради профспілки на 2015 рік, який проходитиме в профспілці під гаслом «Реформуванню галузі – соціальну спрямованість!».
Обговорено питання про подальшу експлуатацію системи відеоконференцій і поступове запровадження електронного профспілкового квитка. Йшлося також про підсумки звітної кампанії в первинних профорганізаціях у 2014 році.

Погоджено п’ять збірників нормативних документів.
З усіх розглянутих питань ухвалено відповідні постанови.

Відділ інформації Ради профспілки