У зустрічі взяли участь представники профспілки на чолі з Головою В.Ткачовим та Кабміну на чолі із заступником Міністра інфраструктури В.Корнієнком. Нарада проходила під очільництвом Голови Національної служби посередництва і примирення О.Окіса за участі представників міністерств – інфраструктури, фінансів, соціальної політики, доходів і зборів, економічного розвитку і торгівлі, Укрзалізниці, а також фахівців служби.

У ході обговорення досягнуто домовленості, що посередником у розв’язанні цього колективного трудового спору виступатиме О.Окіс, який вестиме засідання примирної комісії. Сторони домовилися про зміну чисельності членів примирної комісії – по сім осіб з кожної сторони і три особи в резерві.

Сформовано секретаріат примирної комісії у складі трьох осіб. Від профспілкової сторони до його складу включено завідувача відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати Ради профспілки С.Анісімову.

Під час узгоджувальної зустрічі уповноважених представників з боку Кабміну та профспілки вирішено інші процедурні питання роботи примирної комісії. Перше її засідання відбудеться 3 липня 2013 року.

 

Відділ інформації Ради профспілки