Є.Козак презентував проект корпоративного замовлення на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок, в якому представлено основні джерела фінансування оздоровчого сезону на наступний рік, з урахуванням пропозицій профспілки. Також представник від ПАТ зазначив, що його впровадження передбачає відповідну підготовку з подальшим навчанням працівників. Втім, для усунення будь-яких перекосів з боку фінансування необхідно розробити консолідований план, на основі попередньо проведеного аналізу звітів від усіх об’єктів оздоровлення. Зауважив, що Товариство вважає профспілку партнером у вирішенні цього питання.


Представлений документ вирішено доопрацьовувати відповідно до внесених пропозицій і зауважень з боку членів президії з подальшим обговоренням на наступних засіданнях.


Обговорено також інші питання. Зокрема, йшлося про: перспективний план поліпшення стану технічного забезпечення користувачів Системи веб-конференцій (СВК) Ради профспілки; зведений статистичний звіт профспілки за перше півріччя 2018-го; стан виконання постанови президії Ради профспілки від 4 квітня 2018 р. «Про поступове забезпечення членів профспілки новими профквитками у 2018 році»; підсумки звітної кампанії в первинних профспілкових організаціях у 2018 р.; стан підтримки електронної петиції № 41/001868-18еп до Кабінету Міністрів України щодо відновлення права виходу на пенсію за вислугу років; передплату газети «Вісник профспілки» на 2019 рік та інші.


Детальніше про це читайте у «Віснику профспілки» № 19 (750), який вийде друком 18 жовтня п.р.