Славні наші ветерани, дорогі спілчани!

З-поміж усіх свят у кожного з нас особливі почуття викликає День Великої Перемоги, і ми щиро віддаємо шану усім, хто виявив незламну силу духу і мужність, наближаючи світлий день Перемоги над загарбниками, піднімаючи країну з руїн у повоєнні роки.
Неоціненний ратний і трудовий подвиг наших співвітчизників завжди житиме у серцях усіх поколінь, служитиме прикладом відданості й патріотизму.
Низько вклоняємося героям, які полягли на полі бою, юність і спокій яких обірвав жорстокий вогонь війни.Цей подвиг не померкне з роками, а ми забезпечуватимемо соціальний захист ветеранів війни і праці.
Від душі бажаю усім вам, дорогі ветерани, шановні спілчани, міцного здоров’я, миру і злагоди, родинного затишку. Нехай пізня весна 2012-го принесе довгоочікуване тепло і радість, впевненість у найкращих мирних роках сьогодення та нашого майбутнього!

Зі щирою повагою
Вадим ТКАЧОВ,
Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Шановні залізничники! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з 67-ю річницею Великої Перемоги!
9 Травня – день спогадів далеких вогненних років, сповнених мужності і відваги. Саме в цей день ми вшановуємо тих, хто здобув Перемогу, приніс радість визволення народам Європи.
Схиляємося перед доблесними фронтовиками і трудівниками тилу за їхній немеркнучий подвиг, за післявоєнний героїзм у відновленні народного господарства, за науку життя, яку ви щедро сьогодні передаєте нам. Ми зі свого боку зробимо все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців, а пам’ять про Перемогу – вічною.
Слова нашої подяки звернені до ветеранів-залізничників, які пройшли дорогами війни, до всіх, хто сьогодні перебуває на заслуженому відпочинку і активно допомагає колективам своїм неоціненним досвідом, бере участь у громадській діяльності, виховує молоде покоління.
Бажаю всім залізничникам, ветеранам транспорту та їхнім сім’ям гарного настрою, оптимізму, благополуччя та мирного неба над головою!

З повагою та найкращими побажаннями
Володимир КОЗАК, Генеральний директор Укрзалізниці