Члени профсекцій на чолі з К.Желізняком – головою профорганізації Дніпропетровського пасажирського вагонного депо Придніпровської магістралі та Ю.Шишом – головою профорганізації вагонного депо Конотоп Південно-Західної підсумували свою діяльність за останній час та опрацювали низку питань для обговорення з керівництвом відповідних департаментів пасажирських перевезень далекого сполучення та вагонного господарства Укрзалізниці.
Під час роботи за участі першого заступника начальника Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці М.Козака окреслено коло питань, пов’язаних з деякими аспектами реформування залізничного транспорту, доцільністю повернення до автоматизованої системи формування поїзних бригад. А учасники другого засідання, спілкуючись з начальником Департаменту вагонного господарства Укрзалізниці О.Ткачиком, окрім теми реформування, торкнулись також актуальних питань охорони праці у структурних підрозділах.

На спільному засіданні перед колегами виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак. Він розповів про головні напрямки профспілкової діяльності у даний час. Зокрема, зосередив увагу членів профсекцій на першочергових питаннях: позиції профспілки під час переговорів з представниками Укрзалізниці щодо внесення змін і доповнень до Галузевої угоди за пропозиціями учасників засідання Ради профспілки 26 березня п. р. і вимогах, висунутих ними Уряду й Укрзалізниці («ВІСНИК» № 7 (666) від 16 квітня п. р.); участі у заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці; діяльності ПНПФ «Магістраль»; організації оздоровлення дітей залізничників влітку цього року тощо.

Про реалізацію та подальший розвиток соціальних ініціатив профспілки розповіли завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко.
По завершенні роботи відбулось підбиття підсумків засідань, оформлення протоколів.


Відділ інформації Ради профспілки