На адресу дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій сьогодні, 18 липня, надіслано телеграму за підписом Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Ткачова., у якій вказано:
«На численні запити інформуємо, що відповідно до Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування»:
1. Скорочення чисельності працівників не може проводитись без згоди Міністерства інфраструктури до державної реєстрації Товариства.
2. Товариство повністю відповідає за зобов’язання, які передбачені Галузевою угодою між Укрзалізницею та профспілками щодо підприємств залізничного транспорту, до укладення нової відповідної угоди. Галузева угода діє до 2015 року включно, тому у цей період діють всі норми і соціальні гарантії, нею передбачені.
3. Трудові відносини працівників Укрзалізниці, підприємств залізничного транспорту продовжуються з Товариством, тому працівникам нема необхідності писати заяву на звільнення, а потім на прийом до Товариства.
Прошу інформувати членів профспілки».

Відділ інформації Ради профспілки