Рада профспілки стурбована ситуацією, що склалася з початку 2016 року у регіональних філіях, філіях, виробничих структурних підрозділах з придбанням і забезпеченням молоком працівників, які зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці.

У зв’язку з тим, що на даний час у регіональних філіях не проведено тендерів та не укладено договори на постачання молока, працівники, зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, молоко не отримують, чим порушується стаття 7 Закону України «Про охорону праці» та зобов’язання за колективними договорами. Це викликає численні скарги залізничників, які надходять до Ради профспілки, і підвищує ризик виникнення професійних захворювань серед працівників.

З огляду на викладене, Рада профспілки наполягає в найкоротший термін до укладення договорів регіональними філіями, філіями надати дозволи виробничим структурним підрозділам проводити закупівлю (проплату) молока за рахунками, у тому числі на кошти, передбачені на охорону праці, відповідно до ст.ст. 19 та 20 Закону України «Про охорону праці». Про вжиті заходи Голова профспілки просить поінформувати Раду профспілки.

Відділ інформації Ради профспілки