1. Підвищити з квітня 2016 року тарифні ставки і посадові оклади працівникам не менше ніж на 20 %.

2. Виплатити протягом першого півріччя 2016 року «13»-ту заробітну плату за 2015 рік в розмірі не менше 50 % посадового окладу (тарифної ставки).

3. Встановити суму добових працівникам при відрядженні у межах України в сумі 180 грн.

4. Передбачити кошти на оздоровлення працівників та їх дітей, пенсіонерів новостворених філій товариства або прийняти рішення щодо проведення цих витрат регіональними філіями – залізницями.

5. Прискорити переговори по колективному договору ПАТ, зберегти всі соціальні гарантії, передбачені Галузевою угодою та колективними договорами залізниць.

6. Забезпечити участь головних редакторів дорожніх газет і представників дорожніх профорганізацій в робочій групі зі створення філії «Медіа-центр «Магістраль».

7. Припинити втручання керівників філіалів, підрозділів (Львівська залізниця, Дарницький вагоноремонтний завод, центр транспортного сервісу «Ліски» та ін.) у діяльність профспілкових організацій.

8. Забезпечити гарантії зайнятості працівників, не допускати скорочень чисельності та штату працівників, провести розрахунки нормативної чисельності працівників на обсяги роботи та формувати штатні розписи відповідно до нормативної чисельності.

9. Забезпечити збереження виплат фіксованої індексації за працівниками, яких у зв’язку з реформуванням та змінами в організаційній структурі ПАТ «Укрзалізниця» переведено на іншу роботу, посаду, до інших виробничих підрозділів.

10. Забезпечити своєчасне та в повному обсязі матеріально-технічне забезпечення виробничих підрозділів для виконання планових завдань, забезпечення безпеки руху поїздів, вирішення питань охорони праці.