Зважаючи на те, що розповсюджене прес-центром «Укрзалізниці» повідомлення, а саме – посилання на сумнівне першоджерело, посягає на честь, гідність і ділову репутацію не лише Голови профспілки Вадима Бубняка, але й всієї профспілки, вимагаємо негайного спростування і визнання неправдивою інформації, що поширено на офіційному сайті «Укрзалізниці».


У разі невжиття відповідних заходів Рада профспілки буде змушена звернутися до суду для захисту честі, гідності та ділової репутації.


Водночас зазначаємо, що появу на офіційному сайті «Укрзалізниці» інформації, яка компрометує профспілку, Рада профспілки пов’язує зі своєю принциповою позицією щодо протидії намаганням правління ПАТ звузити зміст проекту нового колективного договору в порівнянні з чинними Галузевою угодою і колективними договорами, а також щодо суттєвого підвищення заробітної плати усім працівникам галузі, а не лише керівному складу ПАТ та його філій, як наполегливо пропонує правління ПАТ “Українська залізниця”.


Рада профспілки переконана, підкреслено у листі, що ситуація на Запорізькому електровозоремонтному заводі є наслідком помилкових дій при реформуванні галузі і непродуманої кадрової політики.


У своїх стосунках з адміністрацією Рада профспілки ґрунтується на принципах соціального партнерства, добросовісності та відкритості, яких очікує і від керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Водночас правління Товариства ігнорує вимоги Законів України “Про соціальний діалог”,  “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, “Про колективні договори та угоди”, “Про оплату праці”, про що свідчить, зокрема, відсутність аргументованих відповідей на наші звернення з приводу підвищення заробітної плати працівникам галузі, а також конструктивної реакції на вимогу спростувати сфальсифіковану інформацію, що набрала широкого розголосу в мережі інтернет.


На підставі викладеного, констатовано у листі на адресу Міністра інфраструктури України, Голови наглядової ради ПАТ «Українська залізниця» Володимира Омеляна, Рада профспілки вимагає вжити відповідних заходів зі спростування завідомо неправдивої  інформації з приводу подій на ЗЕРЗ та оприлюднити офіційне вибачення за розміщення такої інформації на сайті ПАТ.