Підбито підсумки роботи профсекцій дорожніх профспілкових організацій, а також підготовлено й обговорено питання для зустрічі з керівництвом відповідних департаментів Укрзалізниці.


У засіданнях, які зранку відбувалися окремо, взяли участь перший заступник начальника Департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці Микола Козак, перший заступник начальника Департаменту будівель та споруд Укрзалізниці Володимир Крилов і начальник технічного управління Департаменту інформаційних технологій Сергій Білошицький.


Спільно з представниками Укрзалізниці члени професійних секцій розглянули актуальні теми щодо реформування залізничного транспорту України по господарствах та підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Крім того, на засіданні профсекції пасажирського господарства обговорено стан забезпечення працівників форменим одягом, у тому числі зимовим, особливості застосування до провідників дисциплінарних стягнень та інші питання.


Профсекції ухвалили відповідні рішення.


По завершенні цих засідань відбулася зустріч учасників з керівництвом профспілки.


Перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак висвітлив актуальні питання роботи профспілкових органів. Виступив також заступник Голови профспілки Олександр Мушенок та фахівці Ради профспілки.


Відділ інформації Ради профспілки