22 листопада відбулося засідання Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України з головним питанням порядку денного – про результати проведення акції протесту біля Офісу Президента 14 листопада п. р.

 

На початку засідання перед членами Ради профспілки виступив Голова правління Товариства Євген Кравцов. Він доповів про стан справ в АТ «Укрзалізниця» та поінформував по кожному з 15 пунктів вимог, які висунуто профспілкою до Президента України та Уряду. Зокрема, наголосив на ухваленому керівництвом компанії рішенні про виплату працівникам «13-ї» заробітної плати у розмірі 50%. Таким чином, АТ «Укрзалізниця» виконала вимогу профспілки. Нарахування винагороди за підсумками роботи в 2018 році у розмірі 50 % місячної тарифної ставки, посадового окладу, що становив на кінець грудня 2018 року, буде проведено у листопаді, виплату буде здійснено у грудні 2019 року.

 

Радою профспілки ухвалено рішення про продовження роботи з виконання всіх вимог, висунутих до Президента України та Уряду. З цього приводу буде спрямовано відповідного листа до Президента України.