Зважаючи, що 2016-й – рік звітів і виборів у профспілці, це – остання зустріч членів секцій у такому складі. А враховуючі активні зміни у структурі залізничного транспорту, варто чекати і на переформатування самих профсекцій Ради профспілки. Тому члени секцій підбили підсумки роботи за 2011–2015 роки та проаналізували співпрацю з адміністрацією, зокрема стан виконання пропозицій, спрямованих протягом цього терміну на адресу головних управлінь, управлінь і департаментів Укрзалізниці.


Також учасники обговорили з керівниками та представниками відповідних департаментів ПАТ «Укрзалізниця» назрілі питання реформування залізничного транспорту. Зокрема, стан справ у господарстві перевезень і комерційної роботи висвітлили головні інженери департаментів ПАТ «Укрзалізниця»: управління рухом – Василь Капшай та комерційної роботи – Сергій Вялков; у вагонному господарстві – заступник начальника Департаменту вагонного господарства Валерій Котяй; будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд – перший заступник начальника Департаменту будівель та споруд Володимир Крилов. Вони дали вичерпні відповіді на запитання членів професійних секцій.


Під час пленарного засідання, яке транслювалося в режимі відеоконференції, Голова профспілки В.Бубняк і його перший заступник М.Сінчак поінформували колег про найважливіші питання роботи профорганів. Зокрема, йшлося про роботу з укладення колективного договору ПАТ «Українська залізниця», проблеми проходження залізничниками медоглядів, звітно-виборну кампанію в профспілці у 2016 році тощо.


Завідувачі відділів і фахівці Ради профспілки ознайомили членів секцій з актуальними темами за основними напрямами роботи.


Відділ інформації Ради профспілки