У листі з цього приводу наведено аргументацію.


Залізничний транспорт перебуває у складній фінансово-економічній ситуації. Недостатньо  коштів для підтримання у робочому стані рухомого складу (який, як відомо, має знос більше 90%), придбання нових локомотивів, вантажних вагонів, швидкісних пасажирських поїздів, побудови сучасних швидкісних колій, ліній електропередач.


Експлуатація поромів, побудованих у 1978 р. і 1979 р., внаслідок значного терміну експлуатації, вимагає значних коштів на ремонт і підтримання їх у робочому стані і  не зрозуміло, чи будуть зазначені пороми забезпечувати доходність перевезень. До того ж вони в найближчі роки не зможуть відповідати ряду нових міжнародних та європейських конвенцій і норм, щодо суднового обладнання та конструкції, а тому мають обмежений район експлуатації – прибережну лінію Чорного моря.


Вважаємо, наголошено у зверненні, що прийняття рішень щодо передачі у державну власність від одного суб’єкта до іншого, в першу чергу, повинно базуватись на ефективній економічній доцільності використання в експлуатації  таких об’єктів. Крім того, відповідно до Статуту публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» метою і предметом  діяльності Товариства є задоволення потреб держави, юридичних і фізичних осіб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях. Але технічне обслуговування та ремонт водних транспортних засобів не передбачено.


Зазначаємо, вказано у листі, що такі дії міністерства призведуть до ще більш ускладненого  фінансово-економічного стану підприємства залізничного транспорту – УДЦТС «Ліски» та в цілому Укрзалізниці, а також можуть зашкодити реалізації соціальних гарантій і виплати гідної заробітної плати залізничникам.


Рада профспілки запропонувала відповідний наказ Мінінфраструктури відмінити, а пороми за необхідності передати морським компаніям. 

Прес-реліз направлено до ЗМІ.

Відділ інформації Ради профспілки