У зверненні лідера профспілки Вадима Бубняка на адресу Голови правління ПАТ Войцеха Балчуна йдеться про виплату працівникам в ІІІ кварталі п. р. винагороди за підсумками роботи за 2015 рік  у сумі 351 млн грн. згідно із консолідованим фінансовим планом «Укрзалізниці» на 2016 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів від 2 березня п. р.
 
Зазначено також, що Положенням про виплату винагороди за підсумками роботи за рік, яке є додатком до Галузевої угоди, встановлено, що виплата винагороди провадиться при умові забезпечення виконання обсягу роботи (перевезень, товарної продукції, реалізації та ін.) за рік за наявності прибутку. І більшість підприємств забезпечило прибуткову роботу. Проте показник обсягу роботи окремими підрозділами виконаний не в повному обсязі з різних причин. Зокрема, невиконання деяких показників структурними підрозділами і державними підприємствами відбулося внаслідок недостатнього фінансування «Укрзалізницею» встановлених обсягів, впливу зовнішніх та внутрішніх-економічних чинників (різке падіння транзитних перевезень, девальвація національної валюти, зростання витрат по лізингу тощо). На це працівники жодним чином не могли вплинути.

Ще одним негативним чинником, який вплинув на результати роботи окремих підрозділів, є старт реформування галузі, адже у минулому році підприємствами і структурними підрозділами було відпрацьовано у складі Державної адміністрації залізничного транспорту України лише 11 місяців, а з 1 грудня 2015-го розпочало господарську діяльність Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця».

Водночас трудові колективи сумлінно працювали, забезпечуючи безперебійну й якісну роботу залізничного транспорту, оскільки вся його – це єдиний технологічний процес, у виконанні якого задіяні всі працівники, наголошено у листі Ради профспілки.

Тож, якщо в 2015 році залізничники працювали у виняткових умовах, то й застосовування зазначеного Положення, а відтак і рішення щодо виплати винагороди  працівникам за підсумками роботи минулого року вимагає окремого, виняткового підходу. Необхідно врахувати обставини та умови, в яких працювали залізничники, що дозволить уникнути соціальної напруги в трудових колективах і забезпечить справедливий підхід до визначення і виплати працівникам заохочення за результати роботи в 2015 році.

Відділ інформації Ради профспілки